SEO OPTİMİZASYON

SEO Optimizasyon

SEO (Search Engine Optimization)

Her web sitesi arama motorlarındaki aramalarda en üst sıralarda yer almak ister. Çünkü kullanıcılar web sitelerine arama motorları sayesinde ulaşmaktadır. Çoğunlukla ilk sayfadaki sonuçların ötesinde bir araştırılma yapılmaz, ancak ilk sayfada çıkan sonuçlar tatmin etmiyorsa, diğer sayfalara göz atılır. Dolayısı ile arama motorlarında arama sonuçlarında ilk sayfada mümkünse ilk sıralarda yer almak çok önemlidir. Arama motoru optimizasyonu web sitelerinin üst sıralarda yer alması açısından önemlidir.

Site İçi (SEO) Çalışmalar
Site içi optimizasyonlar konusunda, Google'ın algoritmaları sürekli kendini yenilediği için web sitenizin altyapısı da o bağlamda kendini yenilemeli ve arama motorlarının algoritmalarına uygun olarak, web sitesinin içeriğini en iyi şekilde ifade edebilmelidir. Atlas Tekno olarak Google'ın gerçekleştirdiği algoritma değişikliklerini takip etmekte ve buna uygun çalışmaları yapmakta, müşterilerinin arama motorlarından daha fazla ziyaretçi alabilmeleri için kodlama altyapısında gerekli değişiklikleri güncellemekteyiz.

Link (Clear Link)
Atlas Tekno olarak arama motoru optimizasyonu ve performansı konusunda yoğun çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirmiş olduğumuz web sitesi veya e-ticaret çalışmalarında, arama motorlarında üst sıralara çıkma imkan sağlamış ve gelirlerinin artmasına katkıda bulunmuştur.
Google'ın algoritmalarına uygun olarak clear link yapısını kullanarak çalışma gerçekleştirmekteyiz.