Arama Motoru Optimizasyonu

Web site tasarımlarınızı SEO alt yapısında hazırladığımız gibi, biz yapalım veya yapmayalım fark etmez var olan web sitelerinize de SEO desteği veriyoruz.

SEO (Search Engine Optimization) türkçe anlamı ile Arama Motoru Opitimizasyonu tanımı , web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer bulması için yapılan detaylı çalışmadır ve Search (S) Engine (E) Optimization (O) baş harflarından meydana gelmektedir.

Seo çalışmaları web site içi ve web site dışı olmak kaydı ile temel olarak ikiye ayrılmış gibi görünsede yapılan tüm işlemler birbirleri ile bağlantılı bir şekilde ilerlemektedir. Yani ikiye ayrılmış gibi görünsede bir bütün olarak yapılan çalışmaladır.

Web sitenizin içerisinde yapılacak çeşitli düzenlemeler de diyebiliriz bu çalılmalara. Başlık (title) etiketlerinin kullanımı, sitenin doğru tanıtımı için kullanılan kelime ya da cümleler (description) , anahtar kelimeler (keywords) , web sitenizin sağlıklı bir arayüze sahip olması , web sitenizin mobile ayak uydurması gibi bir çok etken web site içi Seo çalışmalarının temelini oluşturan işlemlerdir.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz ve süreç hakkında detyalı bilgi almak için iletişime geçiniz.

İşinizi Birlikte Büyütelim!

+90 (537) 962 8655

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Hangi Hizmeti Almak İstersiniz?
Select an option
Fill out this field
Menü